10500 دلار، سد اصلی روند صعودی بیت‌کوین!

0
156

برخلاف بازار رمز ارز و بیت‌کوین (BTC)، سهام تسلا (TSLA) طی هفته ها و ماه های اخیر، رشد خوبی را تجربه کرد. با مشاهده ی نمودار، روند صعودی این شرکت، کاملا مشهود است.

در حالی که سهام تسلا از ژوئن سال ۲۰۱۹ حدود ۸۰۰ درصد رشد داشت، بیت کوین در همین بازه ی زمانی با ۲۵ درصد کاهش روبرو شده است. حتی از ابتدای سال، سهام تسلا بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است، در حالی که بیت کوین تنها ۲۰ درصد رشد کرد. طبق گفته یک تحلیل گر برتر بازار رمز ارز، بیت کوین ممکن است به زودی همانند سرعت تسلا رشد کند. اما مسئله این است که ابتدا باید از ۱۰۵۰۰ دلار به عنوان سطح مقاومتی اصلی، عبور کند.

براساس ادعای این تحلیل گر، بیت کوین می تواند بعد از عبور از سطح مقاومتی اصلی خود به طور قاطعانه یک روند صعودی قوی را شروع کند. وی افزود: “وقتی بیت کوین از سطح ۱۰۵۰۰ عبور کند، فکر می کنم از تسلا سریعتر رشد خواهد کرد. هیچ چیز مانند بیت کوین مستعد افزایش قیمت نیست.”

مدیر عامل شرکت تحلیلی و تحقیقاتی Blockfyre نیز بر این موضوع تاکید کرد. او در ماه می بیان کرد: “اگر بیت کوین از این سطح عبور کند، دیگر مانعی برای رسیدن به رکورد قیمت خود نمی بیند. همانگونه که پادشاه رمز ارزها از سطح ۳۷۰۰ عبور کرد و اکنون در این قیمت قرار دارد.”

پشت این احساسات بسیار مثبت دلایلی خوبی وجود دارد. ۱۰۵۰۰ دلار طی سال گذشته یک سطح مقاومتی بسیار مستحکم برای بیت کوین بود. بیت کوین تاکنون چندین بار از این سطح عبور کرده اما نتوانست خود را تثبیت کند.

آیا عبور از این سطح ممکن است؟

تحلیلگران اعتقاد دارند که ممکن است بیت‌کوین بزودی از ۱۰۵۰۰ دلار بگذرد. براساس گزارشی که پیشتر شبکه ی خبری Bitcoinist منتشر کرد، تا زمانی که بیت کوین بالای سطح ۸۸۰۰ دلار قرار داشته باشد، به ۱۰٫۵۰۰ دلار خواهد رسید. ۸،۸۰۰ دلار اهمیت بسیاری دارد زیرا از وارد شدن بیت کوین به روند ریزشی جلوگیری می کند. تحلیلگر دیگری نیز، براساس ۴ دلیل تکنیکال به این موضوع اشاره می کند که بیت کوین به قیمت ۱۰۵۰۰ می رسد و سپس به سطح ۱۱۵۰۰ افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع: Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید