اختلاف‌نظر تحلیل‌گران بر سر آینده‌ی اتریوم!

0
313

اتریوم (ETH) در روزهای اخیر عملکرد خوبی داشت و توانست رشد چند درصدی مناسبی را تجربه کند. روند اخیر برخی از تحلیل گران را متقاعد کرد که اتریوم در آستانه یک روند صعودی قرار دارد و می تواند از سطوح جدید عبور کند.

اما معامله گر مشهور بازار رمز ارز، Joe007 در آخرین صحبت خود پیرامون اتریوم اظهار داشت که تصور نمی کند این رمز ارز هرگز بتواند دوباره به قیمت اوج خود برسد. وی افزود:

“من به شدت تردید دارد که اتریوم، بیت‌کوین‌کش (BCH) و غیره بتوانند به اوج قیمت خود برگردند. حتی اگر شت کوین ها به دلیل سادگی  برخی از فعالان بازار به طور کلی از بین نروند، امواج جدیدی از پول های کلاهبرداری جایگزین اتریوم و دیگر رمز ارزها خواهد شد.”

اگر اتریوم بخواهد از قیمت فعلی به بالاترین سطح خود یعنی ۱۴۵۰ دلار برسد، باید یک جهش چندین برابری را تجربه کند و این موضوع در استانداردهای رمز ارزها قابل اجرا نیست، اما Joe007 فکر می کنند پول به سمت کلاهبرداری های جدید سوق پیدا کند. Joe007 مدت ها است که منتقد روند اتریوم، به ویژه در بحث دیفای و اتریوم ۲٫۰ می باشد. وی پیشتر بیان کرده بود، تصور می کند که دیفای یک طرح بازاریابی دارایی است که ارزش اساسی کمی را ارائه می دهد. وی حتی، اتریوم ۲٫۰ را نیز یک کلاهبرداری بزرگ توسط توسعه دهندگان می داند. لازم به ذکر است که Joe007 به طور کلی مخالف آلت کوین ها می باشد.

موافقان اتریوم

اما تحلیل گرانی نیز وجود دارند که معتقدند اتریوم رشد چشمگیری خواهد داشت. جوزف تودارو (Joseph Todaro)، مدیر شرکت Blocktown Capital در ماه ژوئن اعلام کرد:

“ICOها به اتریوم در سال ۲۰۱۷ کمک کردند تا بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار را انتقال دهد. در چرخه بعدی، احتمالا دیفای به این رمز ارز کمک کند تا به تریلیون دلار در بازار برسد و این موضوع باعث رشد اتریوم خواهد شد.”

کریس بورنیسکه (Chris Burniske) از Placeholder Capital اظهار داشت که اتریوم می تواند در روند صعودی آتی به ۷۵۰۰ دلار برسد. وی افزود، اتریوم به دلیل اقتصاد زنجیره ای خود افزایش می یابد و از طریق خرده فروشی رشد خواهد کرد.

منبع: Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید