مایک نووگراتز: بیت‌کوین 20 هزار دلاری در سال 2020!

0
240

مایک نووگراتز (Michael Novogratz)، بنیانگذار و مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، در آخرین مصاحبه ی خود بیان کرد که بیت کوین (BTC) در سه ماه آینده به ۱۴۰۰۰ دلار خواهد رسید و به راحتی می تواند تا پایان سال قیمت ۲۰ هزار دلار را تجربه کند. او پیش بینی کرد تا زمانی که تزریق پول از سمت دولت و فدرال متوقف نشود، روند افزایشی بیت کوین و طلا ادامه دار باشد. وی در ادامه بیان کرد:

“حباب های بزرگ معمولا با حرکات سیاسی همراه هستند. به نظر نمی رسد که فدرال رزرو در حال افزایش نرخ بهره باشد و داستان نقدینگی از بین نمی رود. ما قصد داریم یک محرک اقتصادی بزرگ را بدست آوریم.”

قراردادهای آتی طلا، در روز سه شنبه با ۲٫۲ درصد افزایش مواجه شد و بیت کوین نیز با رشد چند درصدی تا ۱۱۳۷۹ دلار افزایش پیدا کرد و در نزدیکی بالاترین سطح خود در یک سال اخیر قرار گرفت.

نووگراتز در این رابطه افزود:

“سرمایه گذاران خرده فروشی که به سهام شرکت های فناوری توجه می کردند، در حال حاضر به سوی بیت کوین و طلا سوق پیدا خواهند کرد و این می تواند باعث تقویت تقاضای بازار شود که در نهایت منجر به افزایش قیمت خواهد شد.”

نووگراتز اظهار داشت که وی ورود سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین را نقطه عطف آینده ی این رمز ارز می داند، زیرا همواره این سرمایه گزاران به دنبال خود باعث تقویت روند افزایشی سرمایه گذاران خرد خواهند شد. اما سرمایه گذاران بیت کوین با منحنی یادگیری متفاوتی نسبت به سرمایه گذاران طلا رو به رو شده اند. وی در انتها افزود:

“طلا حدود ۳۰۰۰ سال در معاملات قدمت دارد. خرید آن بسیار آسان است. در بیت کوین یک موضوع پذیرش مطرح است که شما آن را در طلا مشاهده نمی کنید. اما من هر دو را دوست دارم.”

منبع: Market.businessinsider

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید