Grayscale : بازار بیت کوین شبیه سال 2016 است!

0
202

گزارش جدید صندوق سرمایه گذاری رمز ارزها، Grayscale نشان می دهد که ساختار فعلی بیت کوین (BTC) در بازار به طور موازی با اوایل سال ۲۰۱۶ قبل روند صعودی تاریخی مشابه است. در این گزارش پیش بینی می شود که با تسریع تورم، تقاضا برای بیت کوین به میزان قابل توجهی رشد خواهد کرد و نیاز به یک دارایی امن را برجسته می کند و باعث افزایش استفاده رمز ارزها می شود. این گزارش چندین شاخص زنجیره ای را نشان می دهد که علاقه زیادی به رمز ارزها دیده می شود.

طبق گزارش منتشر شده توسط این شکه با توجه به افزایش علاقه به نگهداری بیت کوین برای بازه بلندمدت در برابر کوتاه مدت، شاهد پایین ترین نرح تاریخی تعداد بیت کوین در صرافی ها هستیم. Grayscale همچنین خاطرنشان می کند که آدرس های فعال روزانه در بالاترین سطح خود پس از سال ۲۰۱۷ قرار دارند. این گزارش ادعا می کند که کنار گذاشتن استاندارد طلا از سیاست های پولی ایالات متحده، چرخه هایی از حباب دارایی ها با بدهی به وجود آورده و به دنبال تسکین می باشد. Grayscale به وابستگی فزاینده اقتصاد ایالات متحده به کاهش کمی (چاپ پول) در این کشور اشاره می کند و تاریخ نشان می دهد که ترک این کار دشوار است.

شبکه S&P در پاسخ به برنامه های شناور فدرال رزرو برای بازگرداندن ارزش پول خود در سال ۲۰۱۸ بیان کرد که بیش از ۲۰ درصد در طی سه ماه کاهش یافته است. با وجود ارزش دلار آمریکا از نظر ساختاری نسبت به سایر ارزهای مطرح، این گزارش ادعا می کند که سرمایه گذاران بخاطر تورم به وجود آمده از بسته محرک اقتصادی، در جستجوی راه هایی برای محافظت در برابر عرضه پول گسترده هستند. این مسئله سبب شده تا بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز، خود را به عنوان دارایی امن مطرح کند.

منبع: Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید