بزرگ‌ترین موانع پذیرش گسترده بیت‌ کوین به زبان آرمسترانگ!

0
217

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیر عامل صرافی بزرگ کوین‌بیس (Coinbase) در یک پادکست با سرمایه‌گذار پاتریک اُشانِسی (Patrick O’Shaughnessy)، آنچه به باور وی بزرگ‌ترین مشکلات صنعت رمزارز به‌حساب می‌آید را به اشتراک گذاشت. وی در این رابطه بیان کرد:  «من فکر می‌کنم چالش‌هایی ازنظر مقیاس‌پذیری، قابلیت استفاده و سپس حریم خصوصی و امنیت در بلاک‌چین‌ها وجود دارد. گذر از بستر فعلی اینترنت و افزایش دسترسی‌‌ها و پهنای باند، بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.»

آرمسترانگ همچنین بر لزوم وجود چارچوب‌های مقرراتی روشن برای سرعت بخشیدن به پذیرش گسترده‌تر رمزارزها تأکید کرد. وی در این رابطه افزود:

«قطعاً برخی از مؤلفه‌های مقرراتی مورد نیاز است. در حال حاضر استارت‌آپ‌های زیادی در تلاش برای آغاز کار هستند. اما بسیاری از مقررات هنوز برای آن‌ها مبهم است، برای مثال آن‌ها نگران‌اند که اگر فلان کار را انجام دهند چه مقرراتی برای آن‌ها مشکل ایجاد خواهد کرد.»

برایان آرمسترانگ همچنین اشاره کرد که صرافی کوین‌بیس در حال کار بر روی یک پروژه جهت از بین بردن برخی از چالش‌هایی است که استارت‌آپ‌های رمزارزی در بحث انتشار توکن، نگه‌داری از رمزارز و حاکمیت، با آن روبرو هستند.

وی در این رابطه افزود:

«ما در کوین‌بیس در تلاش هستیم تا به حل این مسئله کمک کنیم. ما در حال کار بر روی یک پروژه هستیم. احتمالاً نام آن را Coinbase Launch یا چیزی شبیه به این خواهیم گذاشت. برای هر کس که بخواهد یک استارت‌آپ رمزارزی راه‌اندازی کند این پروژه به آن‌ها کمک خواهد کرد. این پروژه در ایجاد قراردادهای هوشمند و مسائل حاکمیتی به آن‌ها کمک خواهد کرد. این می‌تواند یک گشایش بزرگ برای اقتصاد رمزارزها نیز تلقی شود تا هزاران استارت‌آپ رمزارزی جدید به این طریق ایجاد شوند.»

منبع: Dailyhodl

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید