دیفای در پنج سال آینده عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین خواهد داشت!

0
212

دن مورهد (Dan Morehead)، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Pantera Capital، معتقد است که دیفای در پنج سال آینده از بیت کوین پیشی خواهد گرفت. وی در مصاحبه اخیر خود با شبکه‌ی خبری و تحلیلی کوین تلگراف (Cointelegraph)، خاطرنشان کرد که با وجود عملکرد ضعیف صندوق‌های آلت کوین در سال ۲۰۱۹، در چند ماه گذشته به دلیل رشد چشمگیر پروتکل‌های مالی و رمزارزهای غیرمتمرکز، اوضاع دچار تغییر و تحول شده است. وی افزود در پایان ماه آگوست، صندوق دارایی‌های دیجیتال Pantera با ۱۲۳ درصد افزایش نسبت به سال گذشته مواجه شد. وی بیان کرد: «جهان با دیفای بیدار شده و سرمایه به سمت آن سرازیر شده است».

به گفته این تحلیل‌گر و فعال بازار رمز ارز، بیت کوین در حال حاضر خود را به عنوان طلای دیجیتال و ذخیره موثر دارایی شناخته است. بنابراین، او معتقد است که پتانسیل روند صعودی آن نسبتا محدود می‌باشد. زیرا مورهد بر این باور است که زمانی که یک رمز ارز به ثبات نسبی می‌رسد، دیگر از آن نوسان‌های احساسی و صعود و نزول‌های چشمگیر خبری نخواهد بود. وی در این رابطه افزود:

«ممکن است به یک میلیون برسد، اما این واقعیت فقط یک احتمال می‌باشد. شما در حال تبدیل شدن به رقم ۲۰ تریلیون دلار هستید، در حالی ک تمام پول‌های روی زمین تنها ۱۰۰ تریلیون دلار می‌باشد.»

وی بعد از بیان این نکات در رابطه با بیت کوین، به تمجید از حوزه‌ی دیفای پرداخت. وی بیان کرد که از سوی دیگر، دیفای هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و با توجه به پتانسیل آن برای پشت سر گذاشتن بخش مالی سنتی، از این رو توانایی رشد بسیار زیادی دارد. بنابراین نوسانات چشمگیر و جهش‌های قیمتی در این حوزه دور از انتظار نخواهد بود. وی در انتها افزود:

«به احتمال زیاد کل فضای دیفای طی ۵ سال آینده ۱۰۰ برابر بیشتر از بیت کوین خواهد شد.»

منبع: Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید