شرکت GrayScale، مالک 2.4 درصد از بیت‌ کوین‌های در گردش بازار!

0
206

بر اساس اطلاعاتی که از پلتفرم تحلیلی Bybt منتشر شده است‌، شرکت سرمایه‌گذاری GrayScale اعتبار موجودی بیت‌کوین (BTC) خود را طی هفت روز گذشته به میزان ۱۷۱۰۰ واحد افزایش داده است. این شرکت در حال حاضر ۴۴۹۹۰۰ بیت‌کوین به ارزش بیش از ۴٫۵ میلیارد دلار در اختیار دارد. این امر به‌وضوح نشان می‌دهد که این شرکت کنترل ۲٫۴ درصد از مجموع بیت‌کوین‌های موجود را در بازار بر عهده دارد. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از CoinMarketCap در‌حال‌حاضر ‌موجودی بیت‌کوین‌ها ۱۸۵۰۲۳۸۱ است. این‌گونه که به نظر می‌رسد، این شرکت قصد ندارد دست از این خرید‌های افراطی خود بردارد.

مجموع موجودی بیت‌کوین روی ۲۱ میلیون بسته شده است. این بدان معناست که در کل چیزی حدود ۲٫۵ میلیون یا چیزی حدود ۱۱٫۹ درصد از مجموع بیت‌کوین‌ها در انتظار استخراج به سر می‌برند. حتی اگر این شرکت همین حالا نیز دست از خرید بیت‌کوین بردارد نیز تا فرارسیدن زمان استخراج آخرین بیت‌کوین، بیش از ۲ درصد از بیت‌کوین‌های در گردش در اختیار این شرکت خواهد بود.

شرکت گری اسکیل تنها شرکتی نیست که متوجه پتانسیل بالای موجود سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها شده است. شرکت‌های تجاری بزرگی مانند MicroStrategy  نیز بیش از ۴۰۰ میلیون دلار از سرمایه مازاد خود را از ارز‌های بدون پشتوانه به بیت‌کوین انتقال داده‌ است. این شرکت نیز  از اولین خرید رمزارز خود در ماه آگوست  38250 بیت‌کوین را گرد هم آورده است که این میزان کمتر از یک دهم موجودی بیت‌کوین شرکت گری اسکیل است.

Cointelegraph در ماه جولای اعلام کرد اکثر شرکت‌های سرمایه‌گذاری به بازار رمز ارز روی آوردند یا در تلاش برای ورود به این بازار می‌باشند. براساس گزارش‌های شرکت GrayScale مجموع سرمایه‌ای که از تاریخ ۱۵ سپتامبر به اعتبار رمزارز‌هایی نظیر اتریوم (ETH) بیت‌کوین کش (BCH)،  اتریوم کلاسیک (ETC) و سایر آلت کوین‌ها اختصاص داده است، چیزی در حدود ۵٫۸ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

منبع: Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید