تا پایان سال 2020 شاهد یک جهش قیمتی بزرگ در بیت‌ کوین خواهیم بود!

0
232

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه‌ی خبری و تحلیلی Bitcoinist، در روزهای اخیر بیت‌کوین و تمام بازار رمز ارز در یک بازار خنثی گرفتار شده و گاوها و خرس‌ها هیچکدام قادر به در اختیار گرفتن کنترل بازار نیستند. این حالت هم می‌تواند باعث آرامش برخی از سرمایه گذاران شود زیرا نوسانات کمتری را تجربه می‌کنند از طرفی می‌تواند حس ترس و عدم اطمینان از روند آتی بازار را به همراه داشته باشد. روند آتی بیت‌کوین تا حدودی وابسته به واکنش آن به رنج قیمتی ۱۰۲۰۰ تا ۱۱۲۰۰ دلار است. هنوز هیچکدام از این دو سطح قیمتی شکسته نشده‌، و یک تحلیل‌گر معتقد است که بیت‌کوین در یک فاز تراکمی گرفتار شده است.

این تحلیل‌گر به نام بازار رمز ارز، بر این عقیده‌ است که تا پایان سال ۲۰۲۰ بیت‌کوین از این فاز تراکمی خارج شده و شاهد جهش قیمت بزرگی خواهیم بود. در زمان نگارش این خبر،‌ بیت‌کوین در قیمت ۱۰۶۵۰ دلار در حال معامله است. وی بیان کرد که با وجود برخی تحرکات مثبت کوچکی از سوی گاوها، تغییری در چشم انداز کوتاه مدت این رمز ارز رخ نداده است. مقاومت مهم بعدی بیت‌کوین در سطح ۱۱ هزار دلار است که باید ببینیم چه واکنشی به آن خواهد داشت. 

شکست این سطح قیمتی می تواند شرایط را برای رشد قیمت تا سطح ۱۱۲۰۰ دلار فراهم کند؛ و درغیر این صورت، شکست خوردن قیمت در این مقاومت، می تواند آسیب‌های جدی به زیرساخت‌های بازار وارد کند. به گفته این تحلیل‌گر بیت‌کوین در یک فاز تراکمی گرفتار شده که احتمال خروج از آن و وقوع یک جهش قیمتی بزرگ تا پایان سال وجود دارد. وی افزود “با نگاهی به تایم فریم هفتگی در نمودار بیت‌کوین میبینیم که اکنون در یک فاز تراکمی در بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) 21 روزه قرار داریم و احتمال شکست مقاومت وجود دارد و اگر این مسیر احتمالی محقق شود، می توانیم روند صعودی را شاهد باشیم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید