رکورد شکنی تعداد کیف‌ پول‌های با موجودی بیش از 100 بیت‌ کوین!

0
178

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه‌ی خبری و تحلیلی Cointelegraph، تعداد آدرس‌هایی که در حال جمع آوری و ذخیره بیت کوین (BTC) می‌باشند، رو به افزایش است. براساس داده‌های شرکت تحلیلی گلس‌نود (Glassnode)، تعداد کیف پول‌هایی که بیش از ۱۰۰ واحد بیت‌کوین موجودی دارند به ۱۶۱۵۹ آدرس رسیده است. پیشتر بالاترین تعداد در شش ماه گذشته مربوط به ۸ ژوئن با ۱۶۱۵۸ آدرس بود که اکنون رکورد آن شکسته شده است.   

همچنین گلس‌نود ادعا کرده است که آدرس‌های بیت‌کوین با موجودی بالای صفر در روز دوشنبه به بالاترین تعداد یعنی ۳۱۹۱۳۳۵۵ رسیده است به طوریکه حدود ۵ هزار عدد از این آدرس‌ها در طول ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده‌اند. در ۵ اکتبر، کوین‌تلگراف در گزارشی عنوان کرد که کول گارنر (Cole Garner)، تحلیل‌گر بازار رمزارز، بر افزایش رکورد دوساله آدرس‌های جدید بیت‌کوین طی هفته اول اکتبر تاکید کرده بود. گارنر با استفاده از داده‌های گلس‌نود از ثبت ۲۲ هزار آدرس جدید بیت‌کوین در یک روز خبر داد که نسبت به میانگین ۵ تا ۱۰ هزار آدرس در روز، یک رکورد چشمگیر محسوب می‌شود.

در ماه می نیز، تعداد کیف پول‌های بیت‌کوین با موجودی بالای صفر برای اولین بار به ۳۰ میلیون آدرس رسید. بیش از ۹۹ درصد از این کیف پول‌ها، به طور میانگین کمتر از ۱۰ واحد بیت‌کوین موجودی دارند. در واقع روند بازار بیت کوین در سال جاری به شکلی شده که افراد بیشتری به سمت این بازار گرایش پیدا کردند و درحال جمع آوری و خرید رمز ارز می‌باشند. روندی که می‌تواند باعث شکل‌گیری مسیر صعودی چشمگیر برای بیت کوین و بازار رمز ارز شود.

منبع: Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید