برای اولین بار هندی ها می توانند با پشتوانه ارز دیجیتال وام بگیرند!

0
128

بانک هندی یونایتد با همکاری بانک ارائه دهنده خدمات کربپتوی کاشا سرمایه گذاری مشترکی با عنوان UNICAS ( یونی کس ) ایجاد کرده است که هدف آن ارائه خدمات بانکی کریپتو بصورت آنلاین در ۳۴ شعبه فیزیکی مستقر در شمال هند است.

این اقدام یونایتد و کاشا در حالی رخ می دهد که مقررات کرپتو در هند نامشخص است. در حالی که دادگاه عالی هند ممنوعیت بانکداری کریپتو که در ماه مارس توسط بانک رزرو هند اعمال شد را لغو کرد، اما بیشتر بانک ها هنوز در ارائه خدمات به شرکت های کریپتو و اشخاصی که با ارزهای دیجیتال معامله می کنند بدبین هستند.

پروژه ی یونی کس به دارندگان حساب یونایتد اجازه می دهد تا کیف پول ارزهای کریپتو را مستقیماً با حساب های خود ادغام کنند.

همچنین مشتریان می توانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، ریپل (XRP) و کاشا (CAS) را با پرداخت نقدی یا مستقیم از حساب خود خریداری کنند. یونایتد همچنین به مشتریان خود اجازه می دهد وام هایی را با ارزهای رمزپایه دریافت کنند.

از زمان آغاز قرنطینه در ماه مارس، ارزهای دیجیتال در هند مورد قبول واقع شده اند. بسیاری از مبادلات ارز کریپتو در حجم معاملات خود جهش رشدی از ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصد اعلام کرده اند.

کومار گوراو مدیر اجرایی کاشا در این رابطه گفت که افزایش علاقه به کریپتوکارنسی یکی از دلایل عمده آنها برای ادغام کریپتوها در سیستم بانکی سنتی است. وی گفت که یونی کس به انتشار اطلاعات قابل اعتماد در مورد ارز دیجیتال به جمعیت هند کمک میکند. وی همچنین گفت که افزودن خدمات ارز کریپتو به یک بانک سنتی هند کمک می کند تا یک سیستم پرداخت دیجیتالی را اتخاذ کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید