فرصتی جدید برای سرمایه گذاران بیت‌کوین در آسیا

0
180

شرکت بزرگ سرمایه گذاری فیدلیتی (Fidelity ) دامنه فعالیت های صنعت رمزارز خود را به صورت جهانی گسترش می‌دهد.

طبق گزارش بلومبرگ در تاریخ ۲۹ اکتبر، این شرکت برای گسترش خدمات مالی خود در آسیا با یک استارتاپ سنگاپوری به نام استک فاندز (Stack Funds) همکاری کرده است.

در این مشارکت استک فاندز به منظور تأمین تقاضای سرمایه گذاران برجسته و دفاتر منطقه ای خود به مشتریان امکان دسترسی به خدمات مالی فیدلیتی را می دهد. مدیران استک فاندز اعلام کردند این خدمات مالی شامل حسابرسی ماهانه و حمایت از سرمایه گذاران در قالب پوشش بیمه می باشد.

کریستوفر تایر، رئیس بخش دیجیتال فیدلیتی گفت که این مشارکت جدید تصویر بهتری از تقاضای سرمایه گذاران در آسیا به این شرکت می دهد.

وی اظهار داشت: “یک نیاز اساسی برای این شرکت درک عمیق از تقاضای سرمایه گذاران محلی و منطقه ای و اطلاع از کمبودهای آنها در عرصه ی ارزهای دیجیتال است.”

از زمان راه اندازی بخش دیجیتال فیدلیتی در اواخر سال ۲۰۱۸، خدمات این شرکت در سراسر جهان گسترش یافته است. در دسامبر ۲۰۱۹، این بخش یک نهاد رسمی در انگلستان تأسیس کرد تا خدمات خود را به سرمایه گذاران اروپایی ارائه دهد.

تقاضای کریپتو در آسیا به سرعت در حال افزایش است، زیرا تعداد زیادی از شرکت ها در ماه های اخیر خدمات خود را به این منطقه گسترش داده اند. در اوایل اکتبر سال ۲۰۲۰، مبادلات کریپتو جمینی اعلام کرد که این شرکت در سطح بالایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه در حال گسترش است. چایناانالایسیس ( Chainalysis) شرکت بزرگ تحلیلی کریپتو در جهان نیز چنین اظهار داشته که در حال راه اندازی دفاتر جدیدی در سنگاپور و توکیو برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان در منطقه آسیا و اقیانوسیه می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید