هدف قرار گرفتن دیفای از سوی حسابهای بازرگانی سیرکل (Circle)

0
172

بازدهی بالا و پرداخت سود مکرر در حساب های تجاری سیرکل برای رقابت با پروتکل های دیفای طراحی شده است.

سیرکل، شرکت خدمات پرداخت مورد حمایت گلدمن ساکس و صادرکننده USDC می باشد. حساب های این شرکت دارای مجموعه ای از خدمات برای استفاده از USDC در مشاغل مختلف است. از جمله این خدمات می توان بع درگاه هایی اشاره کرد که قابلیت اتصال به پرداخت سنتی را دارند.

با توجه به بازدهی که استیبل کوین هایی چون USDC می توانند در پروتکل های دیفای تولید کنند، دارندگان حساب تشویق می شوند که استیبل کوین های خود را از سیفای (CeFi) به آن منتقل کنند.

اما در تاریخ ۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ سیرکل حساب های جدید با بازدهی بالا ایجاد کرد و اعلام کرد که ممکن است دارندگان حساب ترغیب شوند استیبل کوین های خود را در سیفای نگه دارند. روز پنجشنبه، سیرکل در یک توییت از ایجاد حساب های تجاری جدید با بهره بالا خبر داد.

علاوه بر سود طولانی مدت این حساب ها، سود روزانه هم به آنها تعلق می گیرد که به صورت هفتگی پرداخت می شود، این امر باعث می شود که این حساب ها به بسیاری از پروتکل های وام دیفای نزدیک شود. نتیجه نهایی محصولی است که به نظر می رسد بازدهی های جذاب دیفاب را با تضمین های مالی سیفای ترکیب می کند.

▫️این پیشنهاد سیرکل تازه ترین اقدام در جهت گسترش CeFi-Meet-DeFi است. کماینکه در ماه اوت، OKEx و Bitrue اعلام کردند که پلتفرم های اعطای وام ویژگی های دیفای و سیفای را با هم ادغام کرده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید