کیسر: بعد از نابودی XRP، نوبت بقیه آلت کوین‌ها است

0
152

مکس کیسر (Max Keiser)، مجری مطرح و از طرفداران بیت کوین (BTC) بیان کرد که رمز ارز ریپل (XRP) تنها هدف سازمان SEC نخواهد بود. سیاست این سازمان به گونه‌ای است که از رمز ارز‌های بی مصرف مانند Stellar و Cardano جلوگیری کند که باعث می‌شود شرایط برای بیت کوین از هر نظر مهیا شود. اتهامات مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل باعث ایجاد جو بسیار بدی برای این رمز ارز شد. مکس کیسر ادعا می‌کند که با افت شدید ارزش XRP در چند روز گذشته و حذف آن از برخی از صرافی‌ها، رمز ارز ریپل اولین ارزی است که در نهایت حذف خواهد شد.

در اوایل این هفته، سازمان SEC اتهامات رسمی علیه رمز ارز ریپل تنظیم کرد. اگرچه تیم حقوقی و مدیر عامل شرکت اصرار داشتند که این اتهامات اشتباه است و رمز ارز ریپل در نهایت به موفقیت خواهد رسید، اما از حالا اثرات سوء این اتهامات قابل مشاهده است. ریپل طی چند روز گذشته از ۰٫۶۵ دلار به ۰٫۲۱ دلار سقوط کرده است. اگرچه توانست مقدار اندکی خود را بازیابی کند اما هنوز هم این میزان افت ارزش، قابل توجه است. این رمز ارز موقعیت خود را به عنوان سومین رمز ارز مطرح بازار از دست داد.

با این حال به نظر می‌رسد که اثرات منفی این وقایع در باقی رمز ارزها نیز قابل مشاهده است. همانطور که پیشتر گزارش شده بود، بازار شاهد ریزش اکثریت آلت کوین‌ها بود در حالی که بیت کوین با قدرت جایگاه خود را در کانال ۲۳ هزار دلار تثبیت کرد و به سمت بالا حرکت کرد. همین موضوع باعث افزایش شاخص تسلط بر بازار بیت کوین شد. با توجه به افت عظیم قیمت XRP، مکس کیسر مجری مشهور تلویزیون، پیش بینی کرد که این رمز ارز ممکن است ۹۹ درصد دیگر نسبت به وضع کنونی خود سقوط کند.

مکس کیسر بر سلطه رو به افزایش بیت کوین در بازار تاکید کرد. وی افزود:”شاخص تسلط بازار بیت کوین تا ۹۵ درصد رشد خواهد کرد.”

او ادعا کرد که SEC به مانند هواپیمای بدون سرنشین به سود بیت کوین کار می‌کند و این سازمان به دنبال رمز ارزهای Stellar و Cardano و باقی رمز ارزهای بی مصرف خواهد رفت. کیسر اقدامات انجام شده توسط بنیان گذار و مدیر عامل MicroStrategy آقای مایکل سیلور(Michael Saylor) و مدیر صندوق سرمایه آقای پاول تودر جونز(Paul Tudor Jones) را مشابه با اقدامات SEC دانست و از هردو آن‌ها به عنوان هواپیمای بدون سرنشین بیت کوین نام برد.

منبع: Cryptopotato

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید