مدیرعامل میکرواستراتژی بیت کوین را به بیش از 6900 شرکت اقتصادی معرفی کرد

0
37

کنفرانس مجازیMicroStrategy World  سال ۲۰۲۱ در حدود ۲۲ هزار شرکت کننده را جمع کرد، اما این بیت کوین (BTC) بود که تمام حواس‌ها را به سمت خود برد. به نظر می‌رسد جنگ صلیبی مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل میکرواستراتژی برای رساندن انجیل بیت کوین به بیشتر کارآفرینان در سراسر جهان در حال رسیدن به نقطه مورد نظر وی است، هم اکنون هزاران نفر حاضرند پیام او را در کنفرانس‌های مختلف مجازی گوش دهند. در یک توییت در تاریخ ۶ فوریه، تاجر مشهور فاش کرد که در طول این رویداد، سیلور چندین موضوع در مورد بیت کوین، از دیدگاه‌های حقوقی و مالی گرفته تا استراتژی شرکتی خود را مورد بحث قرار داد.

از این ۲۲ هزار نفر ثبت نام شده، سیلور ادعا کرد که بیش از ۸ هزار نفر به طور خاص در برنامه “بیت کوین برای شرکت‌ها” شرکت کرده‌اند. این بدان معناست که ۶۹۱۷ علاقه مند به شنیدن صحبت‌های سیلور در مورد بزرگترین رمز ارز در جهان و پتانسیل آن برای بازار بودند. این اعداد فقط کسانی را نشان می‌دهد که در جریان مستقیم شرکت کردند و کارآفرین به شمار می‌آیند. سیلور دسترسی به سخنرانی‌های خود در بیت کوین را برای همه علاقه مندان به بیت کوین آسان کرد. کتاب MicroStrategy’s Corporate و رویکرد آن به بیت کوین نیز برای مشاهده و تجزیه و تحلیل در دسترس است.

جاه طلبی‌های سیلور با این رویداد در سطح بالایی بود، اما پاسخ مخاطبان بیش از انتظارات او بود. حتی قبل از رویداد، مدیرعامل میکرواستراتژی از پاسخ غافلگیر کننده مخاطبان نیز خوشحال می‌شد. مایکل سیلور پس از یک سری خرید گسترده بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی شرکتی خود، در حلقه علاقه مندان به رمز ارز محبوب شد. آخرین اعلامیه اصلی وی مربوط به صدور ۶۵۰ میلیون دلار اوراق برای خرید بیت کوین بود. این شرکت بدون توقف در حال خرید بیت کوین در بازه‌های مختلف می‌باشد.

اقدامات مایکل سیلور قطعا تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بیت کوین خواهد گذاشت. از نظر اقتصادی، خریدهای عظیم شرکت وی با چنین سرعتی، عدم تعادل در عرضه را ایجاد کرد که فشار رو به بالا را بر قیمت‌ها وارد می‌کند، زیرا بیت کوین کافی برای بقیه فعالان بازار وجود ندارد. به طور مشابه، میکرواستراتژی یک شرکت طوفانی بود که طی دو سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ وارد اکوسیستم بیت کوین شد و با توجه به حضور گسترده افراد در آخرین رویدادهای بیت کوین سیلور، به نظر می‌رسد که اشتیاق جدید وی به اکوسیستم بیت کوین چه با سرمایه گذاری مالی یا بدون آن، همچنان به این رمز ارز کمک خواهد کرد.

منبع: Cryptopotato

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید