پیتر برانت: بیت‌ کوین مسیر صعودی همراه با اصلاحات در پیش دارد

0
65

پیتر برانت (Peter Brandt)، سرمایه گذار و تاجر پیشکسوت بازارهای مالی اعلام کرد بیت کوین (BTC) می‌تواند تا ۲۰۰ هزار دلار افزایش یابد اما مسیر رسیدن به این بازه قیمت دارای دست اندازهای فراوان است. در توییت اخیر خود، پیتر برانت پیشنهاد کرده است که بیت کوین می‌تواند در این چرخه بازار گاوی به طور بالقوه به سطح ۲۰۰ هزار دلار برسد. نظرسنجی وی مبنی بر تعیین چگونگی ناهموار بودن مسیر رسیدن بیت کوین به هدفش است. اکثر پاسخ دهندگان این نظر سنجی بر این باورند که بیت کوین قبل از اینکه سرانجام به ۲۰۰ هزار دلار برسد، با شش اصلاح قیمتی عمده مواجه خواهد شد.

تنها ۱۰ درصد معتقدند که این رمز ارز در حال حاضر به بالاترین نقطه ممکن خود رسیده است. در مقابل در حدود ۱۶ درصد بر این باورند که بیت کوین قرار نیست هیچگونه اصلاح قیمتی عمده در مسیر ۲۰۰ هزار دلار داشته باشد. همانطور که توسط شبکه خبری U.Today گزارش شد، پیتر برانت در توئیتر خود نوشت که بیت کوین هفته گذشته پس از رسیدن به سطح قیمتی ۵۰ هزار دلار، وارد سومین مرحله از پیشروی سهموی وار خود شده است.

با این حال، هر بازار گاوی در حال حاضر یک جاده مستقیم است، به همین دلیل انتظار می‌رود اصلاحات قیمتی عمده‌ای انجام شود. به عنوان مثال، همانطور که توسط برانت تخمین زده شده است، بیت کوین در طول چرخه بازار گاوی قبلی خود ۹ اصلاح قیمتی داشته است که بیش از ۳۰ درصد بود. بنابراین وی معتقد است که در مسیر ۲۰۰ هزار دلاری بیت کوین، قطعا اصلاحاتی وجود خواهد داشت و این اصلاحات می‌تواند فرصت خرید بسیار مناسبی را برای کاربران ایجاد کند.

منبع: U.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید